استاندارد ها

استاندارد TUV چیست؟

استاندارد TUV
پیشنهاد خرید

میخکوب U زن بادی مدل 14/50 دامار

۲,۰۸۰,۰۰۰ تومان۲,۰۸۰,۰۰۰ تومانخرید کنید

استاندارد TUVچیست و چرا اهمیت دارد؟

صدور گواهینامه برای محصولات از جمله فرآیند های ضروری است که کمک می کند سازندگان و خدمات دهندگان با مقررات ایمنی و معیار های کیفیت بر اساس استاندارد های بین المللی آشنا شوند.

کسب و کار ها و محصولات مختلف مرتبا باید تایید کنند که محصولاتشان برای استفاده مناسب هستند و برای اعلام این تایید سازمان های بررسی استاندارد که همان سازمان اعتبار بخشی شخص ثالث هستند که با انجام آزمایشات و تست های مختلف به مصرف کننده و تهیه کننده یا ارائه دهنده خدمات این تایید را اعطا می کنند .

وقتی استانداردی به محصولی تعلق می گیرد علاوه بر اینکه مصرف کننده برای خرید کالای دارای نشان ترقیب می شوند و با خیال آسوده خرید خود را انجام می دهد ،تولید کننده نیز از کیفیت تولید خود اطمینان می یابد و با آسودگی خاطر از اینکه محصولات تولیدی آسیبی به مصرف کننده وارد نمی کند ، به کار خود ادامه می دهد.

پیشنهاد خرید

بکس بادی 1 اینچ مدل DMTT-988-1A دامار

۱۳,۴۸۵,۶۰۰ تومان۱۳,۴۸۵,۶۰۰ تومانخرید کنید

استاندارد TUV چیست؟

اتحادیه بازرسی و پایش فنی ( به آلمانی: Technischer Überwachungs-Verein و به انگلیسی: Technical Inspection Association) سازمانی در کشور آلمان است. سه حرف به کار برده شده در نام شرکت به معنای ایمنی، اطمینان و اعتبار است. نظارت این سازمان معطوف به بررسی سلامت کالاهای صنعتی ارائه شده از سوی شرکت های مختلف می‌شود تا استاندارد لازم برای سلامت انسان و محیط زیست را تامین کنند. بسیاری از شرکت های زیر نظر TUV می‌توانند به عنوان سازمان دهندگان و گسترش دهندگان مقوله انرژی و مفاهیم وابسته آن عمل کنند و راه حل هایی برای کاهش مشکلات زیست محیطی ارائه دهند. استاندارد TUV قابلیت انطباق با انواع ایزوها را دارد.

گستره نظارتی استاندارد TUV:

  • سیستم های الکتریکی
  • سیستم های نقاله
  • جوشکاری
  • لوله های انتقال
  • بازرسی های تجهیزات
  • ایمنی

در طول انقلاب صنعتی در آلمان ، طی حادثه ای که برای یک دیگ بخار اتفاق افتاد ایده بررسی فنی مستقل مطرح شد . شرکت های استاندارد TUV بیشتر برای بررسی خودرو در اروپا رواج داشت این شرکت ها گواهی TUVرا صادر می کنند . 

ای گواهینامه در سراسر جهان به عنوان یک علامت تجاری معتبر و با کیفیت شناخته می شوند و تضمین می کنند که یک خدمات با فرآیندی از نظر ایمنی آزمایش شده و با الزامات مقررات ملی ، منطقه ای و بین المللی مطابقت دارد.

 

مزایای گواهی TUV:

  1. مهر اعتماد شناخته شده 
  2. تضمین کیفیت کالا و خدمات
  3. مزیت رقابتی در دسترسی به بازار

مصرف کنندگان در روندها، فناوری و شیوه های بازار به خوبی مطالعه می کنند و ترجیح می دهند از شرکت هایی خرید کنند که در مورد فرآیند تولید خود شفاف باشند و کسب کردن و حفظ این اعتماد بین شرکت ها و بازار هدفی ضروری است . گواهی استاندارد TUV این راه را برای شما هموارتر خواهد کرد .

این استاندارد به مشتری شما اطمینان می دهد که خریدی مطمئن را انجام می دهد و این گواهی محصول شما را از دیگر محصولات متمایز می کند .

همیشه صنعت گران و مصرف کنندگان به دنبال نوآوری و ایمنی هستند . این گواهی به شما کمک می کند که تصویر بهتری از شرکت و برند خود در ذهن مشتری بر جای بگذارید..شاید بهترین و مهمترین راه برای جلب اعتماد مشتری و مصرف کننده در بازار های مختلف همین استاندرد است.

 

امتیاز دهید